Mata edukacyjna Humanitas już w sprzedaży!

Do sprzedaży trafiła właśnie innowacyjna mata edukacyjna Humanitas! Jest to pomoc dydaktyczna przeznaczona do realizacji zajęć edukacyjnych z dziećmi przedszkolnymi oraz uczniami klas I-III. Na podstawie gotowych scenariuszy zajęć lub kreacji własnej nauczyciela, przy pomocy różnorodnych tematycznie zestawów kafli edukacyjnych, mata może być wykorzystywana w zakresie nauki kodowania, nauki wszystkich zagadnień określonych podstawą programową czy nawet diagnozy występowania u dzieci edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej ew. zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Kilka słów na temat Maty Edukacyjnej Humanitas ze strony Beaty Rutkowskiej – Doradcy Metodycznego Przedmiotów Informatycznych:

Dzięki dużemu wymiarowi kratownicy (206x215cm) mata umożliwia dzieciom poruszanie się po niej. Do wielkości maty dostosowane są również kafle edukacyjne występujące w różnych zestawach tematycznych z zakresu nauki matematyki, przyrody, muzyki, diagnozy itd.

Razem z matą nasi Klienci otrzymują:

• scenariusz 45-minutowej lekcji pt. „Zakodowana droga”
  • 27 kafli edukacyjnych (20x20cm)

27 kafli posiada piktogramy niezbędne do przeprowadzenia zajęć w oparciu o ww. scenariusz oraz stwarzające możliwości wykorzystania w innych ćwiczeniach np. z zakresu omawiania:

• struktury rodziny,
  • trudności ortograficznych,
  • podstawowych warstw lasu – jego fauny i flory itp. itd

Zapraszamy do odwiedzenia Sklepu Humanitas, a także do kontaktu z Działem Sprzedaży Wyższej Szkoły Humanitas:

E-mail:  sprzedaz@humanitas.edu.pl