Oferta Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Humanitas to gwarancja podniesienia wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych oraz otrzymania narzędzi, które uczestnik może od razu zastosować w swojej pracy zawodowej, a nawet życiu prywatnym.
Oferta jest przez nas ustawicznie rozwijana i udoskonalana, aby odpowiedzieć na wszelkie Państwa potrzeby szkoleniowe.

Ponadto pragniemy podkreślić, że jesteśmy w stanie zrealizować na zlecenie Rady Pedagogicznej szkolenie o dowolnej tematyce, którego program zostanie indywidualnie opracowany przez Prowadzącego zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania, a przekonacie się Państwo, że warto z nami współpracować.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów dla nauczycieli i rad pedagogicznych na rok 2019 w obszarze NOWOCZESNA EDUKACJA <- TUTAJ OFERTA.

assignment
Formularz zainteresowania udziałem w szkoleniach ODN Humanitas dot. szkoleń z oferty NOWOCZESNA EDUKACJA

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych warsztatów dla nauczycieli i rad pedagogicznych na rok 2019 OD ARTETERAPII DO ZIELONEJ SZKOŁY <- TUTAJ OFERTA.

assignment
Formularz zainteresowania udziałem w szkoleniach ODN Humanitas dot. szkoleń z oferty od Arteterapii do Zielonej edukacji